חברת המציעה קפסולות קפה Fundamentals Explained

בשביל הבטן: אפיית פיתות, דריכה בגת והכנת תירוש, חליבה והכנת גבינות, מסיק זיתים והפקת שמן זית.

עם עלייתן של מכונות הקפה הביתיות למדפים, נראה כי הצרכנים הישראלים מעדיפים את הקפה שלהם ביתי, זמין ואיכותי.

כשחזרתי מצאתי רק פירורים. בני הבית הואילו בטובם להשאיר לי עוגיה אחת שלמה לטעימה. (אז העצה של – קנו שתיים והחביאו אחת לעצמכם).

חודש ינואר הביא איתו המון מוצרים כיפיים ואיכותײם למדפים, והבחירה היתה קשה. הקרבתי את גופי ואת גזרתי (האלוהית) וניסיתי , והנה המסקנות שלי למומלצי חודש ינואר.

< מסורת וטכנולוגיה – שילוב ייחודי בין הישן לחדש, שבמרכזו עומד האפיון המרכזי של המדינה:

בעבר התרגלנו לשני סוגי קפה עיקריים – זה שהתבשל בפינג'אן מפויח מעל מדורה קטנה, רצוי על ידי מילואימניקים, וזה שהיה עשוי אבקה והגיע בקופסאות פח אדומות.

הוא מר, הוא מתוק, הוא חם, הוא קר, הוא ריחני, הוא מעודן, והוא סמל תרבותי לכל כך הרבה דברים ,מ"תקפצו אלינו read more לקפה" ועד "רוצה לעלות לקפה"?.

אורחי האירוע מוזמנים לשהות בלילה במתחם הקמפינג ללא תשלום נוסף (ויש שם כל מה שצריך – מקלחות עם מים חמים, שירותים, ברזיות, תאורה וכו').

אפשר לשדרג את הלינה בתשלום באוהלי "הכפר" ו"ווילה קאמפ" או ללון באירוח כפרי באחד מקיבוצי הערבה.

בעדינות אין סופית הניח המשרת כוסות חרסינה תואמות עם עיטורים יפיפיים ומזג לתוכן את התה המהביל, משאיר לשתי הנשים להחליט כמה סוכר יבחרו להוסיף.

שמורת טבע לאומית המציעה מסלולי טיול ברוח תנ"כית, גן בוטני, מעיין ונחל. 

אין צורך בג'יפ או ברכב ארבע על ארבע, כל רכב יכול – גם אם הוא משפחתית קטנה, וורודה וחמודה..

מסעדת "חאן המלך שלמה" תהיה פתוחה בתשלום בכל שעות הפעילות ותציע ארוחות ניגובים מדבריות, חטיפים ומשקאות קרים וחמים.

מעיינות חמי טבריה, מרשת מלונות חמשת החושים, הממוקם על שפת הכנרת, מזמינים את כל המשפחה ליהנות מפעילויות מגוונות המתאימות לכל הגילאים. במעיינות חמי טבריה בריכת קיץ לפעוטות, בריכות מים תרמו-מינרלים חמים פנימית וחיצונית, בריכה מקורה-מחוממת ופתוחה בכל עונות השנה, חדר כושר משוכלל, בו מגוון מכשירי כושר חדישים, ליווי ואימון על ידי צוות מדריכים מקצועי המרכיב תכנית אימונים אישית, מדשאות ופינות הצללה, תאים לשמירת חפצים אישיים ועוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *